Čas letí

nekonečně rychle. A já se sem týden co týden vracím s předsevzetím, že zase začnu publikovat. Stránka byla založena s úmyslem psát o tvorbě panenek. Po čase z ní vznikl spíš můj poznámkový deník. Ať už ohledně zahrady nebo s tím napřímo spojeným vařením. heřmánek sušení

Bohužel od doby kdy jsem na plný úvazek zpět v pracovním procesu se už na stránky nedostává času. Stále jsou přednostňovány ostatní záležitosti všedního dne a stránky zůstali na okraji. Ačkoli ani trochu zapomenuty.

Do domácnosti přibyl na stálo nový člen. Důvodem je prozaický – starší dcerka odmítla jíst králičí maso protože nebude jíst kamarády. Vzhledem k tomu že je to docela pochopitelný důvod se u nás králící přestali střídat a zabydlel se tu jen jeden. Nastálo. Bohužel pro něj s s námi pořádně užívá. Třeba návštěvu dětských vší a tím pádem i odvšivování celého domu, peřin, hraček….

Rozhodně se nenudíme. Třeba zrovna teď je v plném proudu sušení bylinek. Heřmánek, lipový květ, mateřidouška…

A ty vůně po ránu když se z nich vaří čaj.

heřmánek - čaj

Příspěvek byl publikován v rubrice Život a jeho autorem je robinson. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *