Co všechno zvládne králík

nic jsem k tématu nenastudovala a o ničem ani nehodlám poučovat. Tenhle článek je o tom co vše zvládne ten náš králík.. nebo možná zvládnout musí, když chce existovat se svými dvěma majitelkami. :-)

1 králíkTohle byl čerstvě přinesen někdy kolem velikonoc. Štěstí nekonečné, žadonili o něj už drahnou dobu.

Hrátky u klece, tu má náš králík nejraději. Hlavně pokud jsou majitelky doma a vzhůru. Pokud spí, rád se prohání po kuchyni. Ale jakmile jednu z nich uslyší – šup a už je v kleci.

Naučil se to odhadem po týdnu kdy se tu zabydlel. Docela nás to pobavilo. Na chvíli jej pustili z rukou a jakmile zjistil že ho nedrží a ví kde je nabral směr klec a skočil do ní v plné rychlosti. Klec je útočiště a klidný domov. A dámy to musí respektovat.

5 kuk6 hlazení v kleciOvšem když se nekoukají, užije si i venku:

4 krmeníA užívá si všeho naplno: Takto dopadl, když si starší přinesla ze školy ve vlasech vši. Všechny plyšové hračky, kde by mohli bydlet se stěhovali do mražáku a protože tahle živá by mražák nedala, vykoupali jsme ho stejně jako holky.

po návštěvě všíDrezura musí být – takže králík cvičí stabilitu při jízdě na jedné noze.

7 na koleOvšem rády ho mají bezdebatně obě.

8 ve dvoře

Příspěvek byl publikován v rubrice Děti, Život se štítky a jeho autorem je robinson. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *