O autorce

Pár slov o autorce

Jsem jen jedna hlava v davu. Bydlím na vsi a jak mne život směřuje tak objevuji jeho taje. Nic mi nepomohla představa že jsem na vsi vyrostla a že to půjde samo, ostatně jsem to zažila. A tak pomalu a postupně objevuji souvislosti mnou zapomenuté a vylepšuji chod domácnosti.

Tenhle web vznikl hlavně abych se něco o tvoření stránek přiučila. Taky si od něj slibuji, že mě přinutí zapisovat si praxi, takže snad moje dvě mrňata, v případě že se rozhodnou jít podobnou cestou budou mít snazší začátek.

Docela dlouho jsem uvažovala – zda se vůbec do vlastních stánek pouštět. Psaný projev mi dělá potíže z gramatické stránky. Nakonec jsem se rozhodla že chyby přece nezabrání v tom aby byl pochopen smysl věty. Vím že existuje spousta programů, jenž chyby opravují, ale většinou jsou na češtinu krátké a sem tam nějakou ty hrubku s klidem pustí. Tímto se tedy chci omluvit všem, jenž moje gramatika dráždí.

Už pět let se potýkám s vlastním domem, zahradou, dětmi a životem vůbec. Mým cílem je klasická přírodní zahrada, tak jak ji mívaly kdysi babičky – všechno tak nějak rostlo pospolu, když se támhle ulomil větrem kopr hned věděli co bude k obědu. Jde mi o propojení zahrady a kuchyně – tedy pěstovaných plodin a jejich využití v kuchyni, okamžité nebo pozdější, prioritou jsou recepty u kterých nestrávím dlouhý čas a zároveň je mohou jíst i menší děti (ačkoli to není podmínkou). Část hodlám věnovat i dětem a životu a tvoření samotnému. To abych se mohla „vracet časem“.

Máte – li zájem mne kontaktovat přímo, můžete psát na e-mail : ostrov(zavináč)ostrovnavsi(tečka)cz
E-mail také platí pro objednávky na zakázku nebo hotových výrobků z Fleru (při objednání přes e-mail jsou ceny cca o 11% levnější než přes Fler).

4 komentáře u “O autorce

  1. Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaká je cena vašeho polotovaru na šitou panenku. Já jsem se v poslední době dala na patchwork a teď sháním střih na panenku a zaujaly mě vaše stránky a tak jsem se rozhodla že vám napíšu, jestli byste mi nezaslala střih na panenku. Nejsem zručná na malování a tak se mi to tělíčko nějak nevede. Jsem v důchodu a dříve jsem hodně vyšívala. Byla bych ráda kdybyste mi odpověděla a poradila . Děkuji Eva Baudyšová.

    • Dobrý den, cena je uvedena zde: http://www.fler.cz/zbozi?ucat=272641 (při objednání e-mailem 11% sleva). Střih na panenku nezasílám, protože při použití jiného typu materiálu bych neručila za podobu výsledku. Trvalo mi pár desítek panenek než jsem dostala takovou panenku potažmo střih jaký jsem chtěla a když změním materiál z kterého panenka je tělíčko, musím se změnit i střih.

  2. Dobrý den, chci se zeptat ohledně dvojjehly – ten druhý háček jste tam nějak přidělala nebo jste si koupila jiný stroj? :-) Taky teď s tím bojuji a druhý háček by se hodil, akorát netuším, jak bych ho přidělala. Díky, Petra.

    • Po podrobné prohlídce jsem zjistila že je díky upevnění originál háčku tam druhé očko od výrobce je – sice neúmyslně (spíš je to tak že tam kousek vykukuje a já to využila) – ale pro moje použití stačí (nebo spíš v té době stačilo).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *