Po vlastní ose

Můj nejnovější objev se týká knihy – s děsným názvem, těžko říct proč se pro něj takto rozhodli – Děláme si to doma sami. Obsahově je to vlastně o domácí výrobě drogerie, pracích prostředků atd.

Recenze mne nadchly a tak jsem se rozhodla knížku zkusit koupit. Při prvním prohlížení mne trochu zklamalo, že některé domácí výrobky mají spotřebu 4 dny – to je pro mě strašně málo na to abych se jako běžná osoba trávící většinu dne v zaměstnání přičemž zbytek investuju do dětí, zahrady, pole a domu ještě měla zabývat něčím co za 4ři dny musím vyrobit znovu. Věřím tomu, že za jiných podmínek se to asi bude dát realizovat. Na druhou stranu mě zviklalo autorčino tvrzení o pár minutách potřebných pro výrobu. Asi dokud nezkusím, nebudu schopna soudit.

Rozhoupala jsem se tedy a vybrala první věc, kterou jsem měla v úmyslu v nejbližší době koupit a začala s výrobou – má to být kondicionér pro snadnější rozčesávání vlasů starší dcerky. Rozmarýn roste na terase, vinný ocet jsme si museli sehnat stejně tak jako vodku. Ani jedno doma běžně nemáme. Zatím jsem v procesu výroby, ale douvám že to bude stát za to a navnadí nás to zkusit něco dalšího.

K knize se pojí i stránky a e-shop. Ty zatím budu muset zkusit prozkoumat… ale to zas někdy jindy až mi čas dovolí.:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Život a jeho autorem je robinson. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *